skip to Main Content

V pátek k referendu!

Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás upozornit na REFERENDUM O HAZARDU, které se koná v pátek 12. 12. 2014 od 14 do 22 hodin, a vyzvat Vás, abyste se zúčastnili.
Položená otázka: „Souhlasíte s tím, aby statutární město Olomouc učinilo veškeré kroky vedoucí k zákazu provozování loterií a sázkových her, zejména výherních hracích přístrojů a interaktivních videoloterijních terminálů a jiných obdobných přístrojů uvedených v § 2 písm. e), g), i), j), l), m) a n) a v § 50 odst. 3 zákona o loteriích a jiných podobných hrách, a to na celém svém území?“ není podle názoru ProOl dobrá. Myslíme si, že lepší než úplný zákaz by bylo důkladně omezit dostupnost hracích automatů.
Otázku v referendu neovlivníme. Dostupnost hazardu v Olomouci i to, že město finančně parazituje na závislých a často sociálně slabých, však ovlivnit můžeme. Radnice nebude odpovědí v referendu zavázaná, ale jsme přesvědčeni, že pokud bude náš hlas dostatečně silný, dostupnost automatů skutečně omezí. ProOlomouc se o to bude spolu s mnoha dalšími v každém případě zasazovat.
Souhlasíte-li, ZÚČASTNĚTE SE A HLASUJTE PRO ZÁKAZ

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top