skip to Main Content

Sjezd ProOlomouc: nejsilnější opoziční hnutí povede dále Pejpek

Staronový předseda Tomáš Pejpek povede ProOlomouc další rok. Na 7. sjezdu hnutí, který se konal 11. 3. v olomoucké restauraci Klid v ruchu, byla zvolena také nová rada. Jako host vystoupil předseda olomouckých Pirátů Hynek Melichar.

Po trojnásobném posílení, které hnutí ProOlomouc zaznamenalo v říjnových komunálních volbách, obhájil dosavadní předseda Tomáš Pejpek svou pozici drtivou většinou hlasů.

„ProOlomouc má dobré základy a potenciál dál posílit na olomoucké politické scéně. Budeme se nyní soustředit na to, jak zlepšit komunikaci a spolupráci s rostoucí komunitou příznivců a sympatizantů, abychom uměli efektivněji řešit témata, která Olomoučany pálí,“ uvedl Pejpek

Členy rady byli zvoleni městští zastupitelé Pavel Grasse a David Helcel a členové odborných komisí rady města Aleš Prstek a Ondřej Kabelka.  

„Opoziční spolupráce během voleb i po nich funguje dobře, panují zde jak programové, tak lidské sympatie. Funguje také dělba opoziční práce, stejně jako pravidelné schůzky před zastupitelstvem. Doufáme ve spolupráci i do budoucna,“ uvedl host sjezdu, předseda olomouckých Pirátů Hynek Melichar.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top