skip to Main Content

ProOlomouc jde do voleb. Co občanům nabízíme?

Moderní fungující města jsou náš obor. Vytvoříme z Olomouce moravský Oxford.

Jsme hnutím expertů na fungování měst. Urbanisté, architekti, dopravní inženýři, sociální pracovníci, lékaři. Nestavíme program jen na kritice dosavadních nešvarů radnice (a že jich je!), ani netaháme z klobouku superrychlá řešení složitých problémů. Vidíme město jako vnitřně provázaný organismu a umíme ho řídit a zušlechťovat.

Chceme mít z Olomouce město jako Oxford. Prestižní, krásné, prosperující. Víme, že toho lze dosáhnout dříve než za jednu generaci. Dokážeme zužitkovat jedinečnost Olomouce, a hlavně Vás – Olomoučanů. Vneseme do správy města přehlednost, řád a férové jednání. Váš hlas bude konečně slyšet: jak při stížnostech, tak při předkládání podnětů, jak Olomouc spravovat lépe.

Propojíme město těsněji s univerzitou, ale postaráme se také o to, aby zde šikovní absolventi zakotvili natrvalo a nakopli město k vyšší prosperitě. Zefektivníme MHD, vybudujeme chytrou síť cyklostezek, propojíme parky do jediného zeleného prstence, a konečně zavedeme tramvaj až do fakultní nemocnice. A ještě mnoho dobrého pro občany Olomouce.

Dobré nápady mají mnozí – my je však dokážeme i realizovat. Pomozte nám svým hlasem.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top