skip to Main Content

Poděkování našim voličům

Vážení spoluobčané,
nelze osobně poděkovat všem, kteří se rozhodli nás a naše myšlenky v těchto volbách do zastupitelstva našeho města podpořit svým hlasem. I když věřte, že udělal bych to ze srdce rád. Váš hlas se zasloužil nejen o to, že jsme dosáhli opravdu skvělého výsledku a máme 2 členy v zastupitelstvu. Váš hlas dal také novou energii nám všem, že postavit se proti zaběhlým strukturám, které nemají morální problémy s klientelismem a bohorovným rozhodováním hraničícím někdy s diletantismem, má smysl. Navzdory mediální masáži politologů, že malé strany a uskupení nemá cenu volit, že je to ztracený hlas, jste sami dokázali, že to smysl má. Smysl, že slušnost, morálka a upřímné srdce ještě nejsou hodnoty, jejichž význam by byl zapomenut.
Chceme Vás ujistit, že zvolením do řad zastupitelů naše práce neskončí. Budeme vás po celé 4 roky na našich stránkách informovat o dění na radnici a snažit se se slušnými zastupiteli prosazovat alespoň střípky našeho programu.
Chceme také požádat ty z Vás, kteří mají chuť podělit se o své názory a zkušenosti, nebo dělat něco pro své město i v době povolební, spojte se s námi. Hledáme příznivce i budoucí členy našeho hnutí, kteří se spolu s námi pustí do běžné komunální politiky. Do diskuzí, co a jak v Olomouci zlepšit, v čem vylepšit náš program, do diskuzí, které rozšíří naše znalosti o městě a jeho problémech. A v neposlední řadě hledáme příznivce, kteří se zapojí do práce komisí městských částí nebo odborných komisí.
Chceme se spolu s Vámi snažit, aby naše společnost v Olomouci byla nejen demokratická, ale i v nejširším slova smyslu občanská.
S díky a úctou
Pavel Grasse
lídr politického hnutí ProOlomouc pro volby do olomouckého zastupitelstva 2014

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top