skip to Main Content

Naše srdce bije Pro Olomouc

 

Drazí příznivci, vážení přátelé,

dnes vznikla koalice, ve složení ANO, ODS, KDU-ČSL a SpOLečně, která v následujícím volebním období povede naše město.

Během našich společných jednání se ukázalo, že o námi reprezentovanou politiku – to znamená otevřenou radnici a zodpovědnější a kompetentnější správu města – není mezi výše zmíněnými subjekty zájem. Navíc; jejich spojení nás naplňuje pochybnostmi, zda bude mít nová olomoucká vláda o směřování našeho města stejné představy jako my a vy – naši podporovatelé a voliči.

Naše hnutí jsme pojmenovali ProOlomouc, protože chceme skutečně pracovat pro naše město – nikoliv pro sebe. Slibujeme vám, jako občanům Olomouce, že tento základní princip našeho hnutí budeme naplňovat i v opozici a budeme maximálně konstruktivní. Na druhou stranu nebudeme, stejně jako v předchozích 4 letech, ustupovat z našich zásad ani o píď a budeme se za ně tvrdě bít. Díky vám bude náš hlas mnohem silnější než dřív.

Mimo práce pro naše město budeme v následujícím období konsolidovat síly a nabírat další zkušenosti, abychom mohli, společně s dalšími demokratickými silami, odstartovat v roce 2022 skutečnou změnu.

Proběhlá kampaň ukázala, že ProOlomouc už dávno není malý klub architektů, ale mnoho spolupracujících lidí, kteří mají chuť a schopnosti měnit své město k lepšímu. Je to prostor pro občanskou svépomoc, řešení problémů a vytváření podmínek pro lepší život v Olomouci. Je otevřený každému z Vás.

Ještě jednou nám dovolte poděkovat za veškerou formu podpory. Pevně věříme, že pokud vytrváme, investovaná pozitivní energie se v budoucnu zúročí.

Tomáš Pejpek

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top