Po dvou letech působení v zastupitelstvu chceme rozšířit sumu znalostí a myšlenek, o které se opírá program našeho hnutí. Politické strany mají prosazovat to, co lidé opravdu potřebují. Protože každý z nás zná dobře jinou část města a rozumí dobře něčemu jinému, rozhodli jsme se oslovit veřejnost s prosbou o spolupráci na programu

 

PRO LEPŠÍ OLOMOUC

 

Vytváříme otevřený soubor informací a podnětů. Budeme z něj čerpat při vylepšování našeho programu pro volby 2018. Čerpat z něj může i kdokoliv jiný. Nezáleží na tom, která politická strana bude potřebné věci prosazovat, hlavní je takové věci prosadit.

Máte dobré nápady, které by mohly našemu městu pomoct? Znáte slabiny fungování radnice a městských společností nebo znáte místa, která potřebují pozornost a peníze?

Pokud ano, budeme rádi, když nám napíšete. K zasílání podnětů můžete použít webovou aplikaci. Stránku stačí otevřít v chytrém telefonu nebo na počítači, na mapě vybrat místo, kterého se podnět týká, popsat jej a odeslat. Nebo můžete psát a posílat fotky na naši facebookovou stránku.

Podněty po zpracování najdete v tabulkách nebo na mapě a můžete je doplňovat a komentovat.

 

Za vaši spolupráci předem mnohokrát děkujeme!